“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo "Viac info"“

Program pre seniorov

Mesiac október je už tradične venovaný seniorom a seniorkám a inak tomu nie je ani v našom meste. Predškoláci z našej MŠ pod vedením p. učiteliek nacvičili preto krátky program pre členov Jednoty dôchodcov v Senci a ním potešili všetkých starkých v našom meste. Podujatie sa konalo 06.10.2023 v priestoroch „Montostroja“ . Zúčastnil sa ho aj primátor Senca Pavol Kvál, viceprimátor Juraj Gubáni a prednostka MsÚ Jarmila Répássyová. Moderovala ho Helena Čajková.Pod vedením p. učiteľky Marty Komarovej a Silvie Mokošovej vystúpili deti z 12. triedy MŠ Kollárova so scénkami, básňami aj piesňou. Za svoje odvážne a smelé vystúpenie dostali sladkú odmenu a veľký potlesk od publika.


Marta Komarová