MŠ sa otvárajú od pondelka 15.02.2021

Na základe odporúčania RÚVZ v Bratislave a vzhľadom na COVID automat, bolo mesto Senec zaradené do II. stupňa – červenej zóny.

Mesto Senec, ako zriaďovateľ škôl a školských zariadení od pondelka 15.02.2021 obnovuje prezenčné vyučovanie vo všetkých materských školách vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti.

Od 15.2.2021 potrebujú obyvatelia na cestu do práce 14 dňový test. Na cestu mimo okresu 7 dňový test.

Podmienky nástupu do materskej školy : odovzdanie vypísaného čestného vyhlásenia ZZ o bezinfekčnosti.