“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo "Viac info"“

Oznam (7.1.2020)

Vážení rodičia a ZZ,
 
po konzultácií so zriaďovateľom bude naša materská škola v týždni 11.1.-15.1.2021 zbernou MŠ pre Mesto Senec.
 
Z toho dôvodu si Vás dovoľujeme požiadať o zváženie prejaveného záujmu o nástup dieťaťa do MŠ, nakoľko budú uprednostnené deti rodičov z kritickej infraštruktúry ...
 
Do skupiny kritickej infraštruktúry : zdravotníci, zamestnanci lekárni, požiarnici, hasiči, policajti, zamestnanci doruč. služieb, pôšt, bánk, predavači, aj ZZ ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu home office a musia dochádzať do zamestnania v štandardnom mieste výkonu práce.
 
Deti rodičov, ktorí vykonávajú home office, sú na MD alebo momentálne nezamestnaní ... nebudú  v týždni od 11.1.2021 prijaté do MŠ.
 
Žiadame Vás o spoluprácu a rešpektovanie podmienok nastavených zriaďovateľom a ministerstvom školstva.
 
Ďakujeme za spoluprácu.
 
Mgr. Eva Jonášová

riaditeľka MŠ