Oznam (4.1.2021)

Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás požiadať o spoluprácu pri zisťovaní záujmu rodičov a ZZ o obnovenie prevádzky MŠ od 11.01.2021. Žiadame Vás obratom odpovedať, nakoľko musíme údaje o počte detí nahlásiť zriaďovateľovi - Mestu Senec do  07.01.2021, do 8,00 hod.

Rodičia a ZZ svoj záujem o umiestnenie dieťaťa prejavia zaslaním potvrdzujúceho  e-mailu s menom dieťaťa.  Rodičia a ZZ, ktorí nebudú reagovať na e-mail do stanoveného termínu, budú vyhodnotení, že nemajú záujem o umiestnenie dieťaťa do MŠ.

Zároveň Vám dávame do pozornosti usmernenie ministerstva školstva k umiestneniu dieťaťa do MŠ :

"Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR odporúča všetkým zriaďovateľom materských škôl, aby zvážili možnosť prevádzky materskej školy len pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým vyplýva z povahy práce, že nemôžu vykonávať prácu z domu (home office) a musia dochádzať do zamestnania v štandardnom mieste výkonu práce."

Verím, že spoločnými silami zvládneme túto nepriaznivú situáciu.