Elektronické prihlasovanie do materskej školy spustené

Chceli by sme Vás informovať, že elektronické prihlášky na zápis do materskej školy, sú už k dispozícii (https://senec.esmao.sk/info/e-form/332 , aby sa rodič dostal k formuláru z úvodnej stránky – zvlášť pre tých, ktorí nemali formulár a informácie k zápisu na úvodnej stránke).

Vyplniť a odoslať ju bude možné do 31. mája 2020.

V prípade materských škôl nebolo možné vytvoriť formulár na Edupage, ako to bolo v prípade zápisu do 1. ročníka ZŠ.

Keďže tento spôsob zápisu do materskej školy realizujeme prvýkrát, vyskytli sa aj problémy s odoslaním formuláru bez použitia OP s čipom a čítačkou. Ďakujeme, že ste nás na to upozornili.

Nedostatok bol odstránený, elektronický formulár je možné odoslať aj bez eID.

Ďakujeme za pochopenie.