Opatrenia pre zákonných zástupcov

Riaditeľstvo školy v súvislosti so šírením respiračného ochorenia COVID-19 vydávame nasledujúce opatrenia:

• Pri vstupe do materskej školy dodržiavajte primeraný odstup. Po odovzdaní dieťaťa pedagogickému zamestnancovi opustíte v čo najkratšom čase budovu MŠ.

• Zamestnanec materskej školy bude vykonávať meranie teploty dieťaťa. Pri teplote 37,5  ͦC  nebude dieťa prevzaté do materskej školy.

• Žiadame zákonných zástupcov, ktorí sa vrátili zo zahraničia, kde sa vyskytuje koronavírus, aby o tejto skutočnosti informovali triednu učiteľku.

• Podľa usmernenia MŠVVŠ SR č.3 k šíreniu koronavírusu okamžite hlásiť pobyt dieťaťa v zahraničí, hlavne v prípade, že navštívite územie Čínskej ľudovej republiky, Kórejskej republiky, Iránskej islamskej republiky a Talianskej republiky.

• Do 23.03.2020 sa rušia všetky krúžky, športové a kultúrne podujatia organizované školou, športovými zväzmi, fyzickými osobami a právnickými osobami.