Školské dokumenty

Hlasovanie za náš projekt

Milí rodičia,  dovoľujeme si Vás požiadať o spoluprácu.

Naša materská škola sa zapojila vypracovaním projektu do nadácie TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Náš projekt „Bezpečne na ceste“ bol úspešný, prebojoval sa medzi 3 najlepšie projekty a postúpil do hlasovania zákazníkov.

Pre deti sme chceli vytvoriť čo najlepšie podmienky na dopravnú výchovu a žiadali sme vybaviť dopravné ihrisko kolobežkami, odrážadlami, reflexnými vestami, prilbami, ...

Teraz je to len na zákazníkoch obchodného reťazca TESCO, teda na nás všetkých, aby sme zabojovali hlasovaním za naše deti. Ak budete mať možnosť, podporte náš projekt

hlasovaním a oslovte známych, susedov, kamarátov, aby nám hlasovaním pomohli  vytvoriť pre deti podnetné prostredie a podmienky pre zoznamovanie sa s dopravnou výchovou.

Hlasuje sa priamo v obchodoch TESCO, kde pri každom nákupe dostanete hlasovací žetón, ktorý vhodíte k nášmu projektu. Čím viac hlasov získame, tým bude vyššia naša šanca na úspech.

Ďakujeme Smile

Držíme sa hesla:

„ Hravo, zdravo, bezpečne! “

Deti a autorky projektu

MŠ, Kollárova 23, Senec